Lezing over rouw- en verliesverwerking in Weert

1 min. leestijd
Foto via Depositphotos

Punt Welzijn organiseert op maandag 1 september 2025 een bijzondere lezing over rouw- en verliesverwerking met de Vlaamse professor Manu Keirse.

Professor Keirse weet veel over zorg in de laatste levensfase en omgaan met verdriet. Hij praat op een warme en begrijpelijke manier en zijn woorden geven herkenning, duidelijkheid en troost.

Praktische informatie

De bijeenkomst vindt plaats in het Franciscus Huis aan de Biest 43a in Weert. De lezing start om 19.30 uur en is bedoeld voor iedereen die te maken heeft (gehad) met verlies, zowel persoonlijk als professioneel. Inloop is mogelijk vanaf 19.00 uur. Na afloop is er ruimte om vragen te stellen. De bijeenkomst is rond 21.00 uur afgelopen. 

Aanmelden voor de lezing over rouw- en verliesverwerking

Aanmelden is verplicht, omdat er maar een beperkt aantal plaatsen is. Aanmelden kan via www.puntwelzijn.nl/activiteiten. Deelname is gratis.

Voor meer informatie kun je contact opnemen via [email protected] of via 0495-697900.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Herstel oversteek Autosafari op Moesel Grote inzet hulpdiensten Nederweert Stadsbrug open voor partyvlot Keti Koti Afvaldumplocatie verdwijnt Zweefvliegtuig maakt noodlanding in Nederweert-Eind Bord belemmert zicht