Toon Hermans Huis Weert e.o. presenteert op zondag 5 oktober 2025 om 15.00 uur de voorstelling Borst Vooruit in Theater De Borgh in Budel. Deze bijzondere kleinkunstvoorstelling vindt plaats in het kader van de borstkankermaand oktober en combineert diepgang met humor.
Pia Naber, die zelf borstkanker heeft gehad, deelt in Borst Vooruit haar persoonlijke verhaal. Samen met onder andere een chirurg, haar dochters en muzikanten laat ze het publiek het ziekteproces van verschillende kanten beleven. Door middel van scherpe teksten, krachtige liedjes en verrassende perspectieven brengt ze herkenbare én verrassende inzichten.
Omdat thema’s als shared decision making, protocollen en de absurditeit van ziek-zijn voor velen herkenbaar zijn, ontstaat er een voorstelling die raakt en ontspant. Bovendien zorgt de combinatie van ernst en humor voor een unieke ervaring waarbij ruimte is om te lachen.
Deze voorstelling is interessant voor (ex-)patiënten en zorgprofessionals, maar zeker ook voor anderen. Iedereen kent immers wel iemand die met borstkanker te maken heeft gehad. Met een kans van 1 op 7 is dat helaas geen uitzondering.
Voor omliggende regio’s
Hoewel Toon Hermans Huis zijn thuisbasis in Weert heeft, richt het zich nadrukkelijk op de hele regio. De keuze voor Theater De Borgh in Budel benadrukt deze brede betrokkenheid en maakt de voorstelling goed bereikbaar voor mensen uit omliggende plaatsen.
Tickets en informatie
Dankzij de steun van het Toon Hermans Huis Weert e.o. blijft de toegangsprijs laag: slechts €22,- inclusief drankje. Kaarten zijn te bestellen via: https://theaterdeborgh.nl/programma