Reanimatiemelding blijkt slapende man in auto

1 min. leestijd
Reanimatiemelding blijkt slapende man in auto

Een melding van een mogelijke reanimatie op bedrijventerrein Kanaalzone I in Weert kreeg vrijdagavond een onverwachte wending. Rond 19.20 uur werden de hulpdiensten met spoed opgeroepen voor een medische noodsituatie aan de Straevenweg, waar een auto stil langs de weg stond.

Ter plaatse bleek de situatie minder ernstig dan aanvankelijk gedacht. In de auto troffen hulpverleners een man aan die in slaap was gevallen. Uit onderzoek bleek dat de bestuurder vermoedelijk onder invloed was. Hij had de auto zelf langs de kant van de weg gezet voordat hij in slaap viel.

De man werd positief getest bij een speekseltest en heeft een rijverbod opgelegd gekregen.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Autosafari op Moesel Grote inzet hulpdiensten Nederweert Stadsbrug open voor partyvlot Keti Koti Afvaldumplocatie verdwijnt Zweefvliegtuig maakt noodlanding in Nederweert-Eind Bord belemmert zicht Valpartij op Vogelsbleek