Koningsschieten voor iedereen bij St. Sebastianus Laar

1 min. leestijd
Koningsschieten bij St. Sebastianus Laar

Schutterij St. Sebastianus Laar sluit het schietseizoen af met het jaarlijkse koningsschieten St. Sebastianus Laar. Dit evenement vindt plaats op zondag 7 september en is toegankelijk voor leden én niet-leden.

Iedereen mag meedoen

Het programma begint om 13.00 uur met een rondgang door Laar, samen met het huidige koningspaar. Aansluitend, om 14.00 uur, worden de jubilarissen van het jaar in het zonnetje gezet. Om 15.00 uur start het koningsschieten. Zowel leden als niet-leden kunnen meedingen naar de titel van dorpskoning.

Deelnemers die zijn aangesloten bij De Vrienden van St. Sebastianus of deelnemen aan de loterij, doen gratis mee. Anderen kunnen voor € 5,00 donateur worden en zo deelnemen. De dorpskoning is een jaar lang aspirant-lid en mag meedoen aan alle activiteiten van de schutterij.

Schietplezier voor jong en oud

Ook de jeugd mag meedoen aan het schieten, met een windbuks. Dit geldt ook voor kinderen die geen lid zijn van de vereniging. Voor de jongste bezoekers is er een springkussen aanwezig.

Locatie en uitnodiging

Het koningsschieten St. Sebastianus Laar vindt plaats bij het schutterslokaal De Hout Bempt aan de Rietstraat in Laar. Iedereen is welkom om deel te nemen of te komen kijken.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Vermeend gaslek De groene thuishaven Auto tegen bewegwijzering Geen boom maar zonnebloemen Kantoortuin Stukjes vrachtwagen achtergebleven Opbouw Zomerfeest Fatima Brandweer bevrijdt kat