9-jarige Laure uit Weert wint spannende meerkamp in Dongen

2 min. leestijd
Ingestuurde foto

Zondag 12 oktober heeft de 9-jarige Laure Cornielje uit Weert een knappe prestatie neergezet in het Brabantse Dongen. Ze deed mee aan de Oktober Trackmeeting en wist daar met slechts één punt verschil de meerkamp te winnen.

Laure traint met veel plezier bij AV Weert en doet regelmatig mee aan wedstrijden. Afgelopen zondag deed ze in Dongen mee bij de U10 Pupillen aan de meerkamp. Deze bestond uit vier onderdelen: 40 meter sprint, verspringen, vortexwerpen en de 1000 meter.

Het was een ontzettend spannende wedstrijd, waarbij het verschil tussen de eerste drie plekken minimaal was. Laure behaalde 2,94 meter bij het verspringen en belandde daarmee op de derde plek. Na het vortexwerpen, waarbij ze 14,46 meter haalde, zakte ze terug naar een vijfde plek. Door een sterke 40 meter sprint van 7,12 seconden schoof ze weer op naar de tweede plek. Met 94 punten achterstand leek de winst eigenlijk niet meer haalbaar, maar in de afsluitende 1000 meter liep Laure zo’n geweldige race van 4:04 minuten dat ze het gat nét wist te dichten. Met een totaal van 1453 punten, slechts één punt meer dan de nummer twee, won ze de meerkamp.

Apetrots beklom Laure het podium en nam ze de gouden medaille in ontvangst. Ze geniet enorm van het samen sporten en plezier tijdens de wedstrijden, dus is dit een prachtige bekroning voor haar harde werk. Met de gouden medaille op zak gaat Laure zich nu voorbereiden op het cross-seizoen.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Maastrichtstraat een stukje kaler Militairen schieten met lichtfakkels Slagboom weer kapot gereden Vijver Graswinkel buiten de oevers Fiets onder auto Vermeend gaslek De groene thuishaven Auto tegen bewegwijzering