Op berenjacht tijdens Kinderboekenweek bij de Speelotheek

1 min. leestijd
Foto via speelotheek

De Kinderboekenweek is gestart en dit betekent ook bij de Speelotheek extra aandacht voor het kinderboek. Nadat kinderen en ouders luisterden naar het boek ‘We gaan op berenjacht’, was de tijd aangebroken om zelf op avontuur te gaan.

Kinderen gingen tijdens de berenjacht in groepjes op zoek naar beren. Bij iedere beer stond een opdracht vermeld. Net als in het boek, moesten de speurneuzen ergens doorheen, omheen of overheen. En natuurlijk was, net als in het boek, niemand bang. 

Na de berenjacht, waarbij de kinderen de opdrachten hadden voltooid en de beer gekleurd was, kon men meedoen aan de berenloterij. Bessma en Ravi waren de gelukkige winnaars en werden eigenaar van een hele grote knuffelbeer. “Met dank aan vrijwilligster tante Annie en Anjes van de Toverbal in Nederweert voor de sponsoring”, aldus Yvonne Vaes van de Speelotheek. En natuurlijk was er daarna voor iedereen een prijs. Alle kinderen mochten op boekenjacht, waarbij ze twee boeken mochten uitkiezen van de rijkelijk gevulde boekentafel.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

📝 Word jij onze nieuwe razende reporter bij WdG?

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof Maastrichtstraat een stukje kaler Militairen schieten met lichtfakkels Slagboom weer kapot gereden Vijver Graswinkel buiten de oevers Fiets onder auto Vermeend gaslek