Getuigenoproep: poging tot autoinbraak aan Loonstraat

112
1 min. leestijd
Archieffoto

De politie heeft maandagochtend om 8.00 uur via Burgernet een getuigenoproep verstuurd in verband met een poging tot autoinbraak aan de Loonstraat in Weert.

De poging tot inbraak vond plaats op maandag 10 november tussen 03.00 en 03.05 uur in de omgeving van de Loonstraat. De vluchtroute van de dader(s) liep via de Maastrichtstraat en Prinsbisdomstraat.

Heb jij iets gezien of gehoord dat de politie kan helpen in het onderzoek naar deze poging tot autoinbraak? Denk dan bijvoorbeeld aan een of meerdere personen die zich mogelijk verdacht gedroegen, verdachte voertuigen in de straat of camerabeelden waarop informatie te zien is die kan bijdragen aan het onderzoek. Is je iets opgevallen waarvan je vermoed dat het wel eens iets te maken zou kunnen hebben met deze poging tot autoinbraak, neem dan contact op met de politie via dit formulier of bel naar 0900-8844 en vermeld het registratienummer 2025190833. Liever anoniem? Bel dan met Misdaad Anoniem via 0800-7000.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

📝 Word jij onze nieuwe razende reporter bij WdG?

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof Maastrichtstraat een stukje kaler Militairen schieten met lichtfakkels Slagboom weer kapot gereden Vijver Graswinkel buiten de oevers Fiets onder auto Vermeend gaslek