Een nieuwe stap in het bewaren van vastelaovendstraditie: de Oud-Adjudanten-Club van Stadsvastelaovendjvereîniging de Rogstaekers is opnieuw tot leven gebracht. De club bestaat uit oud-adjudanten die in het verleden naast de grote prins stonden tijdens het seizoen.
De eerste feestelijke bijeenkomst staat gepland op zondag 7 december. Het programma vindt plaats in de middag. De exacte locatie wordt later bekendgemaakt aan betrokkenen. Wie verhinderd is op die datum, kan zich alsnog melden. Verdere activiteiten zijn namelijk al in voorbereiding.
Oud-adjudanten die interesse hebben om aan te sluiten, kunnen zich aanmelden via adjudanten@grosfeld.eu. Aanmelden kan het liefst vóór 22 november.
De organisatoren benadrukken het belang van verbondenheid en het vieren van de Vastelaovendj met mensen die deze traditie actief hebben beleefd. De heroprichting van de club is bedoeld om deze bijzondere rol binnen het carnavalsleven te blijven eren.
