Maar liefst 46 bedrijven uit de gehele regio werden sponsor van de eerste Risse-bus. Onlangs was de feestelijke onthulling van de bus en heel wat van de investeerders kwamen daarvoor naar Risse Groep.
Het bedrijf ‘Saam doet het’ ging de laatste tijd voor Risse Groep op pad om deze sponsors te werven. Wie investeert in de bus maakt daarmee maatschappelijke impact en prijkt met zijn naam op de Risse-bus.
Waarom een bus?
Meer dan 1000 medewerkers van Risse Groep zijn werkzaam bij bedrijven in Midden-Limburg. Met deze bus komen zij voortaan gemakkelijker van A naar B.
Niek Eijsberg, directeur van Risse Groep: “De bus rijdt straks onze medewerkers door de hele regio en brengt ze zo dichter bij werk, ontwikkeling en meedoen in de samenleving. Ondernemers maken op deze manier letterlijk de weg vrij voor ontwikkeling en kansen.”
Trofee als dank
Als dank ontvingen alle aanwezige ondernemers een speciale Risse-trofee, die in 3D vervaardigd is door eigen medewerkers. Op de trofee staan de kernwaarden van Risse Groep: puur, samen en doen. ‘Puur’ houdt in dat iedereen bij Risse Groep zichzelf kan zijn. Dat doen ze ‘samen’ met alle medewerkers en heel wat partijen. Bij Risse Groep houden ze immers van ‘doen’.
Na de presentatie kregen alle aanwezige ondernemers een rondleiding, alvorens de Risse-bus officieel werd onthuld. Daarbij werden meteen heel wat selfies gemaakt!
