Dave van Geneijgen Kestieëlhieër V.V. de Beesterbolle

1 min. leestijd
Foto via V.V. de Beesterbolle

In een bomvolle zaal van café De Hook is op zaterdag 3 januari Dave van Geneijgen uitgeroepen tot Kestieëlhieër Dave I van vastelaovendjvereniging de Beesterbolle. De 39-jarige Dave is geboren en getogen in “Black Pantalonia” (Swartbroek), maar woont inmiddels al geruime tijd in Weert.

In het dagelijks leven werkt Dave als transportplanner bij Hurkmans Transport in Someren. Samen met zijn collega, en tevens adjudant, zorgt hij daar voor het vlekkeloos verlopen van transporten, van een enkele pallet tot complete bulkwagens bouwstoffen, zowel binnen als buiten Nederland.

Naast zijn werk is Dave actief lid van de Weerter Poolbiljart Bond (WPB) en neemt hij regelmatig deel aan pooltoernooien bij café De Hook. Ook is hij, samen met zijn vrouw Loes, regelmatig te vinden bij Wiên Wieërt, waar ze genieten van een goed glas wijn. Uit eten gaan is een favoriete bezigheid, en daarom koos hij voor de Orde van de Laevesgenieter.

Dave I wordt tijdens zijn heerschappij bijgestaan door zijn Kestieëldame Loes van Geneijgen-Konings en adjudanten Kenny Moonen en Stef van Dooren. Samen voeren zij het devies: “Vastelaovendj!! Laotj gaon dae film!”

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

📝 Word jij onze nieuwe razende reporter bij WdG?

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Intocht Sinterklaas op Laar Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof Maastrichtstraat een stukje kaler Militairen schieten met lichtfakkels Slagboom weer kapot gereden Vijver Graswinkel buiten de oevers Fiets onder auto