Ouderwets vastelaovendjgevoel terug in Café Apollo

2 min. leestijd
Ouderwets vastelaovendjgevoel terug in Café Apollo

Wie herinnert zich niet de Boonte Aovendje in de Apollozaal of de feestjes in het café in de Beekstraat? Oud-leden van de Rogstaekers, Peter Nies en Theo Houben, nemen het initiatief om deze sfeer te laten herleven door tijdens de vastelaovendjdagen Café Apollo te openen.

Samen met een groep vrijwilligers verzorgen zij de bediening met onder meer bier en koffie. In het café klinken, op gepast volume, bekende Wieërter vastelaovendjliedjes van de afgelopen 100 jaar. Daarnaast worden zowel oude als nieuwe vastelaovendjfilms vertoond. Iedere dag staat in het teken van een ander carnavalesk thema.

Van Dessel Beheer B.V. stelt het pand voor deze activiteit ter beschikking. Op de achtergrond wordt het initiatief ondersteund door Stadsvastelaovendjvereîniging De Rogstaekers. De tijdelijke openstelling van ‘Café Apollo’ vormt een aanvulling op het horeca-aanbod in de binnenstad tijdens carnaval en draagt bij aan het Weerter vastelaovendjgevoel.

De opbrengst van Café Apollo komt ten goede aan de kinder- en jeugdvastelaovendj. Daarbij gaat het onder meer om activiteiten als de Schoeëlevastelaovendj, de Wichteroptocht en de Roggebieëste.

Café Apollo, gevestigd aan de Beekstraat 13, is geopend van vrijdag 13 februari tot en met dinsdag 17 februari. De deuren zijn dagelijks open van 14.00 uur tot 01.30 uur.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

📝 Word jij onze nieuwe razende reporter bij WdG?

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Intocht Sinterklaas op Laar Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof Maastrichtstraat een stukje kaler Militairen schieten met lichtfakkels Slagboom weer kapot gereden Vijver Graswinkel buiten de oevers Fiets onder auto