Heythuysen – De hulpdiensten zijn vrijdagavond rond 20.20 uur gealarmeerd vanwege een verkeersongeval op de Heide in Heythuysen. Daar was een auto van de weg geraakt en op zijn zijkant tot stilstand gekomen.
In de auto zaten een man en een vrouw. Door nog onbekende oorzaak miste de bestuurder een bocht. Het voertuig reed vervolgens door een voortuin, ramde meerdere bomen en kwam uiteindelijk op de zijkant tot stilstand.
De twee inzittenden wisten zelf uit het voertuig te klimmen. Wonder boven wonder raakte niemand gewond bij het ongeval. De voortuin liep flinke schade op. Er zouden drie bomen zijn geraakt. De schade zal verder worden afgehandeld tussen de bestuurder en de eigenaar van de tuin.
De beschadigde auto is afgesleept door een berger.











Zo te zien heeft de bestuurder heeeeeel rustig gereden….