Automobilist bekeurd na gevaarlijk rijgedrag op A2 bij Kelpen-Oler

112
1 min. leestijd
Beeld via Verkeerspolitie Limburg

Ell/Kelpen-Oler – De verkeerspolitie heeft afgelopen vrijdag ingegrepen bij gevaarlijk rijgedrag op de A2 ter hoogte van Kelpen-Oler. Een 27-jarige bestuurder uit Maastricht liep daarbij meerdere bekeuringen op en wordt aangemeld voor een verplichte cursus bij het CBR.

De bestuurder viel op tijdens videosurveillance van de politie. Op de A2 van Maastricht naar Weert was het op dat moment druk en reed een lange rij voertuigen die vrachtwagens aan het inhalen waren. Volgens de politie had de automobilist daar weinig geduld mee.

Na een mislukte inhaalpoging koos de bestuurder ervoor om via de vluchtstrook alsnog voertuigen voorbij te gaan. Daarbij ontstonden volgens de verkeerspolitie Limburg gevaarlijke situaties, onder meer doordat vlak voor een vrachtwagen werd ingehaald.

Vanwege het risicovolle gedrag besloot de verkeerspolitie in te grijpen. De bestuurder werd aan de kant gezet en kreeg drie bekeuringen. Daarnaast wordt hij aangemeld bij het CBR voor een Educatieve Maatregel Gedrag (EMG), een verplichte cursus gericht op verkeersgedrag.

De politie spreekt van levensgevaarlijk en asociaal rijgedrag en benadrukt dat dergelijk gedrag in druk verkeer grote risico’s met zich meebrengt.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
1 reactie
Opvallende situatie bij woning Wat er in kan, kan er ook uit Bende bij containerpark Leuken Klein brandje in de prullenbak Nieuwe kijkhut IJzeren Man Opbouw historische bouwkraan Intocht Sinterklaas op Laar Beschadigde boom Ringbaan-Zuid