De paasspeurtocht op De Biest vindt plaats op zondag 29 maart 2026. Buurtbewoners kunnen samen een speurtocht lopen door de omgeving. De activiteit is bedoeld voor grote en kleine buren.
De route start en eindigt bij de Paterskerk. De speurtocht begint om 13.30 uur en duurt tot ongeveer 16.00 uur.
Speuren door parken en tuinen
Tijdens de paasspeurtocht lopen deelnemers een route van ongeveer 2,5 kilometer. Onderweg lossen kinderen opdrachten en raadsels op. De route gaat door de tuin van Hieronymus, Kasteelpark Nijenborgh en Park De Weijer. Kinderen krijgen een snoepzak als beloning wanneer zij de vragen goed beantwoorden.
De wandeling duurt ongeveer 40 tot 60 minuten.
Toegankelijk voor iedereen
De paasspeurtocht is geschikt voor gezinnen en buurtbewoners. De route is toegankelijk voor buggy’s en rolstoelen. Deelname is gratis. Wel vragen de organisatoren om een vrijwillige bijdrage.
Aanmelden voor de paasspeurtocht
Aanmelden kan via cafedehook@outlook.com. Inschrijven is ook mogelijk bij de bar van Café De Hook.

Nou nog een paasmaaltijd organiseren, kan het gemeentebestuur ook is laten zien dat ze er voor iedereen zijn……