Autodeur raakt caravan bij tankstation aan A2 bij Maarheeze

112
1 min. leestijd
Autodeur raakt caravan bij tankstation aan A2 bij Maarheeze

Maarheeze – Bij het tankstation van verzorgingsplaats Groote Bleek langs de snelweg A2 bij Maarheeze heeft woensdagmiddag rond 12.43 uur een aanrijding plaatsgevonden tussen een personenauto en een caravan.

Het incident ontstond toen een van de inzittenden van een geparkeerde personenauto een deur opende. Op dat moment passeerde een caravan, waarna de deur in aanraking kwam met de zijkant van de caravan.

Na de aanrijding reed de combinatie met caravan door naar de parkeerplaats voor de verdere afhandeling. De personenauto bleef bij het tankstation staan. De achterdeur van de auto raakte beschadigd en ook de zijkant van de caravan liep schade op.

In de personenauto zaten een man, een baby en twee vrouwen. In het voertuig met caravan zaten een man en een vrouw. Ambulancepersoneel keek de inzittenden van de personenauto na. Niemand hoefde voor verdere behandeling mee naar het ziekenhuis.

Een berger werd opgeroepen om de auto af te slepen. Het incident zorgde niet voor verkeershinder op de snelweg. Wel remden enkele weggebruikers af uit nieuwsgierigheid, wat leidde tot enkele gevaarlijke situaties.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Extra bouwmateriaal voor kabouters Tunnels blijven een uitdaging Weer een vrachtwagen vast Luchtballon boven Weert Nieuwe bomen geplaatst op Stationsplein Wat er in kan, kan er ook uit Bende bij containerpark Leuken Klein brandje in de prullenbak