Eurojackpot-speler uit Weert wint ruim 143.000 euro

2 min. leestijd
Foto via Nederlandse Loterij

Bij de Eurojackpot-trekking van dinsdag 23 juni hebben twee Nederlanders €143.019,80 gewonnen. De winnaars, wonend in ’s Graveland en Weert, speelden allebei online mee en zijn daarom al bekend bij Nederlandse Loterij, waar Eurojackpot onderdeel van is.

Bij de trekking van dinsdag 23 juni werden de getallen 24 – 27 – 43 – 48 – 50 en bonusgetallen 4 – 12 getrokken. Beide winnaars voorspelden vijf getallen goed. De Jackpot viel deze trekking niet. Dat betekent dat deze aanstaande vrijdag op 86 miljoen euro staat.

Het is de tweede keer in een week tijd dat er een grote Eurojackpot-prijs in Nederland valt. Afgelopen vrijdag won een Rotterdammer ruim 544.000 euro. Deze speler voorspelde vijf getallen en een bonusgetal goed en was dus één getal verwijderd van de Jackpot van 65 miljoen euro.

De Eurojackpot-winnaar uit ’s Graveland is de tweede winnaar deze week uit het dorp die een groot bedrag op zijn/haar rekening mag bijschrijven. Afgelopen zaterdag won een inwoner 50.000 euro belastingvrij bij de wekelijkse Miljoenenspel-trekking.

Over Eurojackpot

Eurojackpot is een loterij die wordt gespeeld in negentien Europese landen. Iedere dinsdag- en vrijdagavond is de trekking, met een jackpot die kan oplopen tot 120 miljoen euro.  Spelers doen mee door 5 getallen uit 1 tot en met 50 en 2 bonusgetallen uit 1 tot en met 12 te kiezen. Eurojackpot-loten zijn onder andere verkrijgbaar bij Primera Wouters bij Winkelcentrum Moesel aan het Oranjeplein in Weert.

Eurojackpot is een spel van Nederlandse Loterij. Nederlandse Loterij is de grootste aanbieder van kansspelen in Nederland met tien spelmerken: Staatsloterij, Eurojackpot, Lotto, Miljoenenspel, Lucky Day, Krasloten, TOTO Winkel, TOTO Sport, TOTO Casino en Winnitt. Jaarlijks geeft Nederlandse Loterij vrijwel haar gehele opbrengst terug aan de maatschappij. In 2025 ontvingen NOC*NSF, 18 goede doelen voor gezondheid, beweging en welzijn en de Staat der Nederlanden samen 200,6 miljoen euro.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Extra bouwmateriaal voor kabouters Tunnels blijven een uitdaging Weer een vrachtwagen vast Luchtballon boven Weert Nieuwe bomen geplaatst op Stationsplein Wat er in kan, kan er ook uit Bende bij containerpark Leuken Klein brandje in de prullenbak