FC ODA promoveert na negen jaar weer naar de derde klasse

1 min. leestijd
Ingestuurde bijdrage

FC Oda speelt komend seizoen weer in de derde klasse. De ploeg won zondag de finale van de nacompetitie met 2-3 van FC Roerdalen en stelde daarmee promotie veilig.

In Susteren speelde FC Oda een spannende wedstrijd op neutraal terrein. Beide ploegen waren aan elkaar gewaagd. FC Oda trok uiteindelijk aan het langste eind en pakte de overwinning. Na het laatste fluitsignaal vierden spelers, staf en supporters uitbundig feest. De promotie vormt de beloning voor een sterk seizoen.

Met de stap omhoog keert FC Oda na negen jaar terug in de derde klasse. De club speelde voor het laatst op dat niveau in het seizoen 2016-2017. Binnen de vereniging zal de promotie de komende tijd ongetwijfeld nog uitgebreid worden gevierd. Daarna richt FC Oda de blik op het nieuwe seizoen in de derde klasse.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Extra bouwmateriaal voor kabouters Tunnels blijven een uitdaging Weer een vrachtwagen vast Luchtballon boven Weert Nieuwe bomen geplaatst op Stationsplein Wat er in kan, kan er ook uit Bende bij containerpark Leuken Klein brandje in de prullenbak