Fietser komt lelijk ten val op Rakerstraat

112
1 min. leestijd
Fietser komt lelijk ten val op Rakerstraat

De hulpdiensten werden in de nacht van zaterdag op zondag rond 00.30 uur gealarmeerd vanwege een calamiteit op de Rakerstraat in het dorp Laar.

Ter hoogte van de kruising met de Aldenheerd kwam een fietser lelijk ten val gekomen. Hij belandde daarbij op zijn hoofd. De man verloor korte tijd het bewustzijn, waarna uit voorzorg een tweede ambulance en een traumahelikopter werden opgeroepen.

De man kwam uiteindelijk weer bij kennis en is voor verdere behandeling overgebracht naar het ziekenhuis. De opgeroepen traumahelikopter werd uiteindelijk geannuleerd.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Extra bouwmateriaal voor kabouters Tunnels blijven een uitdaging Weer een vrachtwagen vast Luchtballon boven Weert Nieuwe bomen geplaatst op Stationsplein Wat er in kan, kan er ook uit Bende bij containerpark Leuken Klein brandje in de prullenbak