Katrien ging weer op pad. Samen met Jan en het ‘poeske’ gaat ze regelmatig ‘op bezeuk’ bij mensen in het Weerterland die iets bijzonders te vieren hebben of het verdienen om eens lekker getrakteerd te worden.
Dit keer brachten ze een overheerlijke vlaai van Bakkerij Heerschap naar Bennie Wenteler. “Ik vind het hartstikke leuk”, zo was de reactie van Bennie toen hij de vlaai overhandigd kreeg.
Deze verrassing werd hem aangeboden door Leon Kanters. Bennie is volgens hem “het zonnetje van de fietsenstalling. Hij is hardwerkend, behulpzaam en vriendelijk voor iedereen”.
Sinds 1 januari van dit jaar is Bennie hij werkzaam bij de fietsenstalling aan de Hegstraat in het centrum van Weert. Veel Weertenaren zullen Bennie misschien ook kennen van zijn werk als brugwachter bij de Stadsbrug.
Bekijk de video: https://vimeo.com/1222473655

Geweldig Benny , zeer verdiend ,