Weekmarkt in beeld

1 min. leestijd
Weekmarkt in beeld

De weekmarkt in Weert trok zaterdag weer gezellig veel bezoekers. Tijdens een aangename zomerse dag was het behoorlijk druk in de binnenstad en hing er een gezellige sfeer op en rond de markt.

Hoewel nog enkele marktkooplieden vanwege de vakantie ontbraken, was er volop bedrijvigheid. Bij verschillende kramen werd goed verkocht. Onder meer groenten en fruit, brood, kaas en bloemen vonden gretig aftrek.

Ook de Woerdense kaasboer pakte weer groter uit en had een grotere tent bij de kraam staan. Bij de marktondernemer met kipproducten ging de verkoop eveneens hard. Rond 15.00 uur was de kippenboer zelfs uitverkocht.

Niet alleen bij de kramen was het druk. De terrassen in de binnenstad waren goed gevuld en veel bezoekers namen de tijd om even met elkaar bij te praten. Daarmee was het voor velen niet alleen een moment om boodschappen te doen, maar ook om gezellig te buurten.


Een fotobijdrage van Theo Van de Winkel

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Tags:
Deel dit bericht
Geen reacties
Extra bouwmateriaal voor kabouters Tunnels blijven een uitdaging Weer een vrachtwagen vast Luchtballon boven Weert Nieuwe bomen geplaatst op Stationsplein Wat er in kan, kan er ook uit Bende bij containerpark Leuken Klein brandje in de prullenbak