De laatste voorbereidingen voor de World Cableski Championships 2026 zijn in volle gang. Van 10 tot en met 13 september staat de IJzeren Man vier dagen lang in het teken van internationale cableski. Bezoekers kunnen overdag genieten van wedstrijden en ook rondom de wedstrijden is er volop sfeer en gezelligheid.
Op donderdag en vrijdag staan de voorrondes op het programma. Op zaterdag en
zondag volgen de finales, waarin de beste sporters uit verschillende landen strijden om
de wereldtitels.
Ook voor nieuwe bezoekers
Ook voor bezoekers die nog niet bekend zijn met cableski is er genoeg te beleven. Tijdens de wedstrijden is er een commentator aanwezig die het publiek meeneemt in wat er op het water gebeurt. Daarnaast vertelt de commentator meer over de verschillende onderdelen en geeft hij interessante achtergrondinformatie over de sporters. Zo zijn de wedstrijden goed te volgen, ook voor bezoekers die voor het eerst kennismaken met cableski.
Sport, sfeer en gezelligheid
Naast de wedstrijden is er rondom het evenement ruimte voor ontspanning en gezelligheid. Bezoekers kunnen genieten van een hapje en drankje en de sfeer rondom de IJzeren Man. Op vrijdag en zaterdag gaat de gezelligheid na de wedstrijden door. Van 17.00 tot 21.30 uur zorgt een DJ voor muziek en sfeer, zodat bezoekers de dag gezellig kunnen afsluiten.
De toegang tot het evenement is gratis. Daarmee is de World Cableski Championships 2026 niet alleen een evenement voor liefhebbers van de sport, maar voor iedereen die een internationale topsportwedstrijd van dichtbij wil meemaken.
Ook online te volgen
Wie niet in de gelegenheid is om naar de IJzeren Man te komen, hoeft niets van de wedstrijden te missen. De wedstrijd wordt ook via een livestream uitgezonden. De livestream is tijdens het evenement te vinden via: www.wc26.entc.nl.
Meer informatie over het evenement en de sponsoring kun je vinden op www.wc26.entc.nl. Voor vragen kun je per mail contact opnemen via communicatie@entc.nl.
