Auto rijdt intercom plat

1 min. leestijd

Update – Afgelopen middag heeft op bedrijventerrein Kampershoek een eenzijdig ongeval plaatsgevonden.

Volgens getuigen was een automobilist met een groen BWM (3-serie) tegen de intercom van de slagbomen gebotst. De automobilist zou zijn doorgereden.

Tijdelijke verkeershinder

Doordat de electronica beschadigd was bleven de slagbomen omlaag. Het gevolg was dat het verkeer, waaronder ook het openbaar vervoer, hinder ondervond van het ongeval.

Inmiddels heeft het verantwoordelijk beveiligingsbedrijf de slagbomen omhoog gezet en is het bedrijventerrein via de Ringbaan-Noord weer bereikbaar. Er is een nader onderzoek ingesteld naar het ongeval.

Automobilist meldt zich

De automobilist heeft zich nadien gemeld bij de politie. De zaak zal verder keurig worden afgehandeld.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
4 reacties
MMC Weert 3 op ESPN? Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug