Belgische vlaggen in de binnenstad

1 min. leestijd

(Foto’s) In de binnenstad van Weert zijn vanochtend honderden vlaggen opgehangen. Door deze vlaggen te laten wapperen willen de winkeliers de bezoekers uit Belgie een warm welkom geven.

Vandaag is het 1 mei. de Dag van de Arbeid. In België is dat een officiële feestdag en traditiegetrouw komen op deze dag veel van onze zuiderburen winkelen in Weert. De winkeliers zijn er maar wat blij mee en willen dat graag laten blijken.

Mede dankzij de onlangs ingevoerde BIZ kon de binnenstad vanochtend worden aangekleed. Het geeft toch weer een ander sfeertje in de winkelstraten. Een aantal ijverige ondernemers trok vanochtend door de stad om de vlaggen te plaatsen.
[nggallery id=’5023′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
2 reacties
Stukjes vrachtwagen achtergebleven Opbouw Zomerfeest Fatima Brandweer bevrijdt kat Ontsnapte zeearend gevangen Werk aan verkeerslichten Herstel oversteek Autosafari op Moesel Grote inzet hulpdiensten Nederweert