Springkussenzondag in beeld

1 min. leestijd

(Foto’s) De binnenstad was zondag hét domein voor de kinderen. Tijdens de koopzondag stonden op diverse pleinen en in de winkelstraten stonden springkussens opgesteld.

Terwijl de volwassenen bezig waren met winkelen of genoten van een drankje op het terras konden de kinderen zich helemaal uitleven op de springkussens. Voor iedereen was er wat wils. Van uitleven in een ballenbak of stormbaan tot als een Jack Sparrow een schip enteren, het kon allemaal. In de Muntpassage was er gezorgd voor verkoeling. Daar stond een ijscoman die op heel bijzondere wijze z’n ijsjes aan de man bracht.

Bekijk een sfeerimpressie.

Bijdrage van: Theo van De Winkel

[nggallery id=’5353′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd