Voorbereidingen kermis gestart

1 min. leestijd

(Foto’s) Je zou het haast bijna niet geloven, maar over een kleine week is de Weerter binnenstad omgetoverd tot één groot pretpark.

De voorbereidingen voor de opbouw van de kermis zijn dan ook in volle gang. De eerste bewegwijzeringsborden met omleidingsroutes en informatieschermen zijn geplaatst. Ook zijn de eerste exploitanten met hun voertuigen gearriveerd in Weert. Zaterdag werd er druk gewerkt aan de stroomvoorziening die de attracties moet voeden.

Maandag wordt al begonnen met de opbouw van de eerste attractie. Dan wordt gestart met opbouw van de nieuwe View Tower die 80 meter hoog is.

Meer informatie: www.kermisweert.nl.

Bekijk een impressie van Kermis Junky Pictures.

[nggallery id=’5506′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
1 reactie
Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel Brandweer doet nacontrole Lachgascilinders gedumpt Dumping buitengebied Boshoven Zwijnenfamilie op vakantie bij Vosseven Betonlook Uilenweg