Ernstig ongeval in Maarheeze

1 min. leestijd

Maarheeze – (Foto’s / video) De hulpdiensten zijn donderdag omstreeks 13.40 uur gealarmeerd voor een verkeersongeval op de d’ Aasdonken in Maarheeze.

Ter plaatse was een personenauto tegen twee bomen gebotst en vervolgens over de kop geslagen. De bestuurster van de auto kwam bekneld te zitten en moest door de brandweer worden bevrijd. Een traumahelikopter kwam ter plaatse om medische bijstand te bieden.

De hulpverleners wisten de vrouw uit het zwaar gehavende wrak te halen. Ze werd ter plaatse behandeld en is vervolgens per ambulance met spoed naar het ziekenhuis gebracht.

Omdat niet meteen duidelijk was hoeveel slachtoffers in de auto hadden gezeten werd uit voorzorg de omgeving nog afgezocht naar een eventueel slachtoffer. Er werd niemand meer aangetroffen.

De politie heeft een onderzoek ingesteld naar de toedracht van het ongeval.

Video via Youtube

https://youtu.be/Q6Kiec2e4xo

[nggallery id=’5643′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
9 reacties
MMC Weert 3 op ESPN? Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug