Nog eens twee mensen op non-actief

1 min. leestijd

In het lopende onderzoek naar gemelde misstanden op de Milieustraat in Weert zijn nog twee mensen op non-actief gesteld. Het onderzoek is nog niet afgerond. Eerder werden al drie personen op non-actief gesteld.

Meldingen

In november van vorig jaar kondigden de gemeente Weert en Van Gansewinkel een formeel onderzoek aan naar de gang van zaken op de Milieustraat. Aanleiding waren meldingen over vermeende misstanden daar. Dit leidde toen tot het op non-actief stellen van drie medewerkers van de Reinigingsdienst Weert. De twee medewerkers die nu op non-actief zijn gesteld zijn werkzaam bij de Reinigingsdienst en bij de gemeente.

Samenwerkingsverband

Reinigingsdienst Weert is het samenwerkingsverband van de gemeente Weert en Van Gansewinkel voor vrijwel alle reinigingsactiviteiten binnen de gemeente Weert.

Privacy

In het belang van het onderzoek en de privacy van de betreffende medewerkers doen de gemeente Weert en Van Gansewinkel geen verdere mededelingen over personen of de toedracht van de schorsingen.

Dienstverlening Milieustraat

De dienstverlening van de Milieustraat blijft gedurende het onderzoek ongewijzigd.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
MMC Weert 3 op ESPN? Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug