Dakpaneel los gewaaid

1 min. leestijd

(Foto’s) De brandweer is donderdagochtend gealarmeerd voor een stormoverlast-melding in het Paradijsstraat in het centrum van Weert.

Bij een woning was een betonnen dakpaneel los gewaaid. Omdat deze los op het dak lag ontstond er een gevaarlijke situatie. Naast de woning passeren dagelijks veel bezoekers van het centrum en men wil niet op het geweten hebben dat het paneel omlaag valt.

De brandweer kwam met een ladderwagen en SIV (Snel Interventie Voertuig) ter plaatse. Het paneel werd verwijderd en daarmee was het gevaar ook geweken.

[nggallery id=’6063′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd Traptreden worden vervangen