Brandweer verhelpt benzinelek

1 min. leestijd

(Foto’s) De brandweer is zondagavond gealarmeerd vanwege een benzinelek bij een personenauto.

Een vrouw uit Weert had op de Dries wat te eten gehaald en was vervolgens met haar auto naar de parkeerplaats achter de Driesveldlaan gereden. Toen ze uit te auto stapte merkte ze de benzinelek op.

De brandweer werd gealarmeerd om het lek te verhelpen en zo te voorkomen dat de benzine op straat terecht zou komen. De brandweerlieden hebben de benzinetank leeg laten lopen en in een jerrycan opgevangen. De oorzaak van het lek was een scheur in een leiding.

Op de Dries, waar de auto tijdelijk geparkeerd had gestaan, lag ook nog een beetje benzine. Daar heeft de brandweer absorptiekorrels gestrooid.

[nggallery id=’6238′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel