Lekkage bij transportbedrijf

1 min. leestijd

(Foto’s) De hulpdiensten zijn vrijdagochtend gealarmeerd voor een incident met gevaarlijke stoffen bij een transportbedrijf op Kampershoek.

Op het terrein was een lek ontstaan in een IBC-container (ook wel 1000-liter vat genoemd). In dit vat zat een nog onbekende gevaarlijke stof.

De brandweer kwam ter plaatse om metingen te verrichten en stelde de omgeving veilig. Drie personen die zich in de nabijheid van de lekkage bevonden zijn voor controle overgebracht naar het ziekenhuis, zo meldt een woordvoerder van de veiligheidsregio Limburg-Noord. Niemand raakte gewond.

Een gespecialiseerd bedrijf wordt ingeschakeld om de gelekte vloeistof op te ruimen. Een deel van het bedrijf, waaronder de carwash, zijn tijdelijk buiten bedrijf gesteld. Het kantoor en het parkeerterrein zijn gewoon open.

[nggallery id=’6501′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Betonlook Uilenweg Ombouw supermarkt Brandgerucht blijkt stookvuur MMC Weert 3 op ESPN? Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken