Automobilist wijkt uit voor kat

1 min. leestijd

Neeritter – (Foto’s) De hulpdiensten zijn maandag omstreeks 20.40 uur gealarmeerd voor een verkeersongeval in Neeritter.

Een man was na een voetbaltraining onderweg naar huis toen op de Haardstraat plotseling een kat overstak. De bestuurder probeerde uit te wijken en schampte daarbij een boom en sloeg over de kop. De kat bleef ongedeerd, maar de bestuurder hielt er wat schrammen aan over.

De bestuurder is in de ambulance behandeld aan zijn lichte verwondingen. De auto is afgesleept door een berger.

Update: de kat die eerder op een foto te zien was, was niet de boosdoener. Volgende keer graag de kat en het baasje vriendelijk goeiedag zeggen aub.

[nggallery id=’6553′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
1 reactie
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel