Auto botst met bestelbus op Lozerweg

1 min. leestijd

(Foto’s) De hulpdiensten zijn vrijdag omstreeks 12.20 uur gealarmeerd voor een verkeersongeval op de Lozerweg in Weert.

Ter plaatse waren een personenauto en bestelbus tegen elkaar gebotst. Volgens getuigen kwam de bestelbus vanaf een uitrit de weg oprijden en was bezig met keren op de weg. Men kon niet meer op tijd remmen met een botsing tot gevolg.

De situatie leek zo ernstig dat ook de brandweer en een traumahelikopter werden gealarmeerd. Een van de drie inzittenden in de auto moest door de brandweer uit het voertuig worden bevrijd. De traumahelikopter kon rechtsomkeert maken en bleek gelukkig niet nodig te zijn. De andere inzittenden, waaronder de bestuurder van de bestelbus, kwamen met de schrik vrij.

Twee inzittenden van de auto zijn overgebracht naar het ziekenhuis. De exacte toedracht van het ongeval wordt onderzocht. De auto’s worden afgesleept door een berger. De weg is middels weer vrij.

[nggallery id=’6775′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
MMC Weert 3 op ESPN? Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug