Voetganger geschept bij spoorbrug

1 min. leestijd

(Foto’s) Zaterdag zijn de hulpdiensten omstreeks 14.30 uur gealarmeerd voor een verkeersongeval bij de spoorbrug tussen de Havenweg en Industriekade in Weert.

Een bejaarde man wilde de weg oversteken om aan de andere zijde van de brug te lopen. Een naderende automobilist zag hem te laat en kon niet meer uitwijken. De voetganger werd geschept door een auto en raakte hierbij gewond.

De voetganger is overgebracht naar het ziekenhuis. De geschrokken automobilist werd opgevangen door de politie. De weg is tijdelijk afgesloten voor nader onderzoek.

[nggallery id=’7587′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

📝 Word jij onze nieuwe razende reporter bij WdG?

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
1 reactie
Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof Maastrichtstraat een stukje kaler Militairen schieten met lichtfakkels Slagboom weer kapot gereden Vijver Graswinkel buiten de oevers Fiets onder auto Vermeend gaslek