Sfeerimpressie Moulin Blues

1 min. leestijd

Ospel – (Foto’s) Dit weekend was Ospel een oergezellig muziekwalhalla voor liefhebbers van bluesmuziek. Vanuit de hele wereld kwamen bluesliefhebbers naar Ospel om te genieten van Moulin Blues.

Op het podium stond de wereldklasse van bluesmuzikanten. Het gros van de artiesten kwam zoals ieder jaar uit Amerika waaronder The Reverend Shawn Amos, The Weight Band, Joe Louis Walker en Greyhounds. Maar verder waren er ook artiesten uit Canada, België en Noorwegen. Samen met een drankje was het dus weer op en top genieten.

Bekijk een sfeerimpressie.

[nggallery id=’7837′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
MMC Weert 3 op ESPN? Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug