2100 varkens gestikt in Maarheeze

1 min. leestijd

Maarheeze – Eerder deze week zijn in Maarheeze zo’n 2100 varkens gestikt in een stal aan De Vinnen in Maarheeze. De NVWA stelt een onderzoek in, zo meldt het ED.

De varkens stierven na een stroomstoring. Door de storing waren de luchtwassers uitgevallen waardoor er een zuurstoftekort ontstond in de stal. De luchtwassers zorgen niet alleen dat de varkenslucht in de stal blijft, maar ook dat er frisse lucht in de stal komt.

De varkens zijn inmiddels geruimd door de boer. De NVWA heeft een onderzoek ingesteld omdat er een groot aantal varkens is overleden.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Opvallende situatie bij woning Wat er in kan, kan er ook uit Bende bij containerpark Leuken Klein brandje in de prullenbak Nieuwe kijkhut IJzeren Man Opbouw historische bouwkraan Intocht Sinterklaas op Laar Beschadigde boom Ringbaan-Zuid