Traumahelikopter naar Stramproy

1 min. leestijd

(Foto’s/video) Zaterdag zijn de hulpdiensten rond 21.50 uur gealarmeerd voor een medische noodsituatie in Stramproy.

In een kantoor- / woongebouw van een champignonkwekerij was een vrouw door onbekende oorzaak ernstig gewond geraakt aan haar hoofd. De situatie was zo ernstig dat de hulpdiensten massaal ter plaatse kwamen waaronder een huisarts, twee ambulances, OVD-G, politie en een traumahelikopter.

De traumahelikopter landde op een grasveld naast het gebouw aan de Lochtstraat. De trauma-arts assisteerde het ambulancepersoneel bij het stabiliseren van het slachtoffer. Het slachtoffer is vervolgens per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis.

Video via Youtube

https://youtu.be/S0CZLe9z2as

[nggallery id=’8292′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
5 reacties
MMC Weert 3 op ESPN? Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug