Shovel helpt brandweer een handje

1 min. leestijd

Nederweert-Eind – (Foto’s) De brandweer en politie zijn maandag rond 17.50 uur gealarmeerd voor een stormschade-melding in Nederweert.

Nabij de dagcamping aan de Houtsberg in Nederweert-Eind was een boom op de weg gevallen. Een voorkomende fietser waarschuwde de brandweer. Nog voor de brandweer arriveerde passeerde een man in een shovel en duwde de omgevallen boom van de weg. Een andere voorbijganger stelde de omgeving veilig door zijn auto met alarmlichten aan op de weg te zetten en het verkeer te waarschuwen.

De brandweer kwam ter plaatse om de overige boomresten te verwijderen en de weg te reinigen. De politie leidde het verkeer om.

[nggallery id=’8671′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel