Auto botst met fietser op rotonde

1 min. leestijd

(Foto’s) De hulpdiensten zijn woensdag rond 10.50 uur gealarmeerd voor een verkeersongeval op de Maaslandlaan in Weert.

Op de rotonde Maaslandlaan / Limburglaan (bij sporthal Aan de Bron) was een fietser aangereden door een personenauto. De fietser werd geschept en raakte gewond. De bestuurster van de auto was ongedeerd, maar flink geschrokken.

De fietser is voor controle overgebracht naar het ziekenhuis. De politie heeft ter plaatse getuigen gehoord en verslag opgemaakt van het ongeval. De weg is deels afgesloten voor het verkeer.

[nggallery id=’8961′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

📝 Word jij de nieuwe 112-verslaggever bij WdG?

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
2 reacties
Bende bij containerpark Leuken Klein brandje in de prullenbak Nieuwe kijkhut IJzeren Man Opbouw historische bouwkraan Intocht Sinterklaas op Laar Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof Maastrichtstraat een stukje kaler