Ontdek het Zintuigenpark

1 min. leestijd

Op 22 maart kun je samen met een verkenner op speelse wijze de verschillende ‘eilanden’ ontdekken van het Zintuigenpark. De wandeling duurt van 14.00 tot 16.00 uur.

De houten speeltoestellen in het IJzeren Man gebied prikkelen je zintuigen zien, horen, voelen, ruiken en proeven op een speelse manier.

Het Zintuigenpark werd speciaal ontwikkeld voor mensen met een beperking. De route en de eilanden zijn toegankelijk voor rolstoelgebruikers. Jong en oud, met of zonder beperking, iedereen kan genieten van het Zintuigenpark.

Wil je meelopen? Dan is het infobord GrensPark aan Natuur- en Milieucentrum De IJzeren Man (NMC), Geurtsvenweg 4 (einde parkeerplaats) de verzamellocatie waar wordt gestart.

Update

De toch is uitgesteld naar een nader te bepalen datum.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd Traptreden worden vervangen