Mannen opgepakt voor inbraak Thorn

1 min. leestijd

Thorn – De politie heeft vrijdagmiddag twee mannen opgepakt voor een inbraak in de Abdijkerk aan de Kerkberg in Torn in de nacht van 9 op 10 maart.

Na de inbraak startte de politie een onderzoek. Dat resulteerde vrijdag in de aanhouding van het tweetal. De aanhouding vond plaats op de openbare weg in de gemeente Sittard-Geleen. Op dit moment is nog niet bekend hoe oud de mannen zijn en uit welke plaats zij komen. Een deel van de gestolen spullen is inmiddels terug. Er wordt bekeken welke rol de verdachten hebben gehad.

Bij de inbraak werd een aantal waardevolle spullen zoals relikwieën weggehaald. De politie sluit meerdere aanhoudingen niet uit.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

📝 Word jij onze nieuwe razende reporter bij WdG?

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
1 reactie
Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof Maastrichtstraat een stukje kaler Militairen schieten met lichtfakkels Slagboom weer kapot gereden Vijver Graswinkel buiten de oevers Fiets onder auto Vermeend gaslek