Politie treedt op tegen spuger bij Zelfregiecentrum Weert

1 min. leestijd

De politie van Weert kreeg dinsdagochtend een melding van een incident bij het Zelfregiecentrum in Weert. Aanleiding was dat een bezoekers van het centrum in zijn gezicht was gespuugd.

Bij aankomst van de politie was de spuger al vertrokken, zo meldt de dienstdoende agent via Instagram. Er is vervolgens een aangifte opgenomen en de verdachte wordt later ontboden voor verhoor.

Iemand in het gezicht spugen valt onder lichamelijk geweld. Zeker in corona-tijd kan dit als mishandeling worden gekwalificeerd.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

📝 Word jij onze nieuwe razende reporter bij WdG?

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Tags:
Deel dit bericht
1 reactie
Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof Maastrichtstraat een stukje kaler Militairen schieten met lichtfakkels Slagboom weer kapot gereden Vijver Graswinkel buiten de oevers Fiets onder auto Vermeend gaslek