Gemeente Weert organiseert netwerkborrel voor ondernemers

1 min. leestijd

Op maandag 4 juli organiseert de gemeente Weert een netwerkborrel in het stadhuis. Vanwege corona kon dit evenement de afgelopen twee jaar niet doorgaan, maar nu mogen de deuren van het stadhuis weer open om alle Weerter ondernemers te ontvangen.

Ze bieden een interessant programma aan waar inspiratie, kennis delen en netwerken centraal staan. Aanmelden kan via www.weert.nl/ondernemersborrel en kies vervolgens aan welke programma’s je wil deelnemen.

Tijdens het avondprogramma is het nieuwe college van B&W aanwezig. Ze nodigen je uit om nader kennis met elkaar te maken.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd Traptreden worden vervangen