Gaslucht komt via regenpijp naar boven bij woning

1 min. leestijd

Donderdag omstreeks 12:15 uur werd de brandweer gealarmeerd vanwege een mogelijk gaslek bij een woning aan de Willemshof in Weert.

Tijdens het reinigen van de dakgoot werd een ongebruikelijke gasgeur opgemerkt. De bewoners, die het niet vertrouwden, waarschuwden de brandweer. Na aankomst voerde de brandweer metingen uit, waaruit bleek dat er daadwerkelijk aardgas via de regenpijp naar boven kwam. Mogelijk is er ergens een gaslekkage, waardoor aardgas het riool in stroomt.

Uit voorzorg werden ook metingen uitgevoerd bij de straatkolken, maar hier werd geen gaslucht gedetecteerd. De directe omgeving van de woning werd afgezet. Netbeheerder Enexis is ingeschakeld voor verder onderzoek en om het probleem te verhelpen.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

📝 Word jij onze nieuwe razende reporter bij WdG?

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof Maastrichtstraat een stukje kaler Militairen schieten met lichtfakkels Slagboom weer kapot gereden Vijver Graswinkel buiten de oevers Fiets onder auto Vermeend gaslek