Twee gewonden na botsing tegen boom op Napoleonsweg in Ittervoort

1 min. leestijd

Ittervoort – Op donderdag rond 5.15 uur vond er een eenzijdig verkeersongeval plaats op de Napoleonsweg (N273) in Ittervoort.

Een auto raakte van de weg en botste vervolgens met de zijkant tegen een boom. In het voertuig bevonden zich drie personen, waarvan er twee gewond raakten. Twee ambulances werden ter plaatse geroepen om de gewonden naar het ziekenhuis te vervoeren.

De auto liep zware schade op en moest door een bergingsdienst worden afgevoerd. De politie regelde het verkeer om de locatie van het ongeval heen.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd Traptreden worden vervangen