Paard uit sloot gered in Maarheeze

1 min. leestijd

Maarheeze – De brandweer werd maandag rond 19.40 uur gealarmeerd vanwege een dier in nood in Maarheeze. Op de Horriken was een paard in de sloot terechtgekomen.

Het paard kon op eigen kracht niet meer uit de sloot komen. De eigenaren hadden geprobeerd het dier te bevrijden, maar besloten uiteindelijk de hulp van de brandweer in te schakelen.

Met gezamenlijke inspanningen en een tractor wisten ze het paard uiteindelijk op het droge te krijgen. Eerst werd een deel van de sloot gedempt zodat het paard niet terug kon vallen. Vervolgens werd het vermoeide dier met mankracht en de tractor uit de sloot getrokken.

Toen het paard weer op het droge lag, kreeg het de tijd om uit te rusten. Uiteindelijk stond het paard zelfstandig op. De brandweer spoot de modderresten van het paard waarna de eigenaren zich verder over het dier ontfermden.

Bekijk een video: https://youtu.be/yuY-L0D9K-Y

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd