Minister Faber krijgt inzicht in situatie azc Cranendonck

1 min. leestijd
Foto via Gemeente Cranendonck

Cranendonck – Minister Faber van Asiel en Migratie bracht op 8 augustus een bezoek aan Cranendonck. Het doel van dit bezoek was een eerste kennismaking.

De minister bezocht de opvanglocatie van het COA (azc) in Budel en maakte daarna kennis met burgemeester Van Kessel en wethouder Driessen. Ook ging ze in gesprek met een inwoner van Maarheeze en vrijwilligers van het inwonerscollectief Cranendonck, zo meldt de gemeente.

Burgemeester Van Kessel: “We hebben de minister een goed beeld kunnen geven van de situatie in Cranendonck. Naast lange termijn maatregelen, hebben we aandacht gevraagd voor maatregelen die ons op korte termijn kunnen helpen. Met de minister hebben we de afspraak gemaakt om hierover snel verder te praten.” 

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
1 reactie
Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd Traptreden worden vervangen