Zonnig zomerfeest op zondag in Fatimapark

1 min. leestijd

Op en top zomer was het afgelopen zondag in het Fatimapark in Weert. Deze derde dag van het jaarlijkse Zomerfeest Fatima was zonovergoten en daar genoot het toegestroomde publiek volop van.

Het feestterrein opende zondag om 14.00 uur, waarna de jubilerende Weerter topformatie VIDO de aftrap van het programma verzorgde. Daarna volgden tribute bands die muziek van Tina Turner, Elton John en Abba ten gehore brachten. De stemming zat er al snel goed in en dat bleef tot in de late uurtjes zo.

Jong en oud genoot, ieder op zijn of haar eigen manier, volop van deze derde en laatste dag van het zomerfeest in het Fatimapark. Bekijk hier een sfeerimpressie:


Een fotobijdrage van Theo Van de Winkel

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel