Weekmarkt voor Moederdag in beeld

1 min. leestijd
Weekmarkt voor Moederdag in beeld

De zaterdag voor Moederdag trok veel bezoekers naar de weekmarkt in Weert. Het was een zonnige lentedag en dat was ook goed te merken aan de volle terrassen.

Vooral de bloemenkraam kon rekenen op veel belangstelling vanwege Moederdag. Er waren ook extra mensen aanwezig om te helpen bij de verkoop. In de Muntpassage werden zo’n 400 plantjes weggegeven aan klanten die iets hadden gekocht bij een winkel in het winkelcentrum.

De vrolijke sfeer en het mooie weer maakten van de markt een feestelijke start van het Moederdagweekend. Bekijk een sfeerreportage.


Een fotobijdrage van Theo Van de Winkel

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Keti Koti Afvaldumplocatie verdwijnt Zweefvliegtuig maakt noodlanding in Nederweert-Eind Bord belemmert zicht Valpartij op Vogelsbleek Fietser ten val op Driesveldlaan Afgebroken tak op auto Vrachtwagen klem