Gezellige start van de Wieërter Vastelaovendj bij Café Tramhalt

1 min. leestijd
Gezellige start van de Wieërter Vastelaovendj bij Café Tramhalt

De aftrap van de Wieërter Vastelaovendj is dinsdag gevierd bij Café Tramhalt. Al vroeg op de dag stroomde het café vol met Vastelaovendjvierders, en in de middag was het afgeladen vol. Alle remmen gingen los tijdens het traditionele “Boetegewoeën Binne en Boete Spektakel”.

DJ Kimmeneed zorgde voor de muziek tussen de optredens door. Op het podium stonden onder andere Frans (zonder Ed), Erik Fikken, Stefan Wolter, Mark Gruijthuijsen, Ed & Frans, Kepel Gootgemootj, Moerepetâzie en Men in Pek.

Een bijzonder moment vond plaats tijdens de onthulling van de “Ich bin ‘ne Rogstaekers Pinke”. Dit unieke speldje is ontworpen door de Weerter kunstenares Natasja Broens. In haar ontwerp verbeeldt de Rog haar trots als Rogstaekerin, het hart staat voor haar liefde voor de Vastelaovendj en de ‘Naas’ symboliseert de Rogstaekers.

Het eerste exemplaar van de Pinke werd tijdens de seizoensopening officieel aan Natasja uitgereikt. Daarna ging het feest tot in de avond door, met veel zang, bier en gezelligheid.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

📝 Word jij onze nieuwe razende reporter bij WdG?

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof Maastrichtstraat een stukje kaler Militairen schieten met lichtfakkels Slagboom weer kapot gereden Vijver Graswinkel buiten de oevers Fiets onder auto Vermeend gaslek