Loek en Hannah prinsenpaar van OBS Molenakker

1 min. leestijd

Na een spannende periode van geheimhouding werd vanmiddag dan eindelijk de nieuwe Preens en Preenses van OBS Molenakker 1 onthuld.

Preens Loek en Preenses Hannah zullen de Vastelaovundj voor gaan onder hun devies: Met Hannah en Loek veurop, zette vae de tênt op ziene kop!

Preens Loek is 5 jaar en wil het liefst iedere dag geschminkt worden. Hij vindt alles interessant en houdt van puzzelen, met de Lego spelen, klussen met papa, pannenkoeken eten en snuiken.

Preenses Hannah is 6 jaar oud en een ontzettend enthousiaste meid. Met haar eindeloze energie maakt ze van elke dag een feestje! Hannah vind het geweldig om met haar vriendinnen af te spreken, zwemt graag en speelt fanatiek hockey met de meiden bij HV Weert!

Optocht OBS Molenakker

Preens Loek en Preenses Hannah zouden het geweldig vinden als iedereen aanstaande vrijdag om ongeveer 9:30 uur naar de optocht komt kijken van OBS Molenakker. Deze start op de Oude Laarderweg bij OBS Molenakker 1 en trekt dan via de Paltrokmolen, Achtkantmolen, Standaardmolen en Stellingmolen richting het eindpunt OBS Molenakker 2 op de Molenakkerdreef.


Ingestuurde bijdrage

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

📝 Word jij de nieuwe 112-verslaggever bij WdG?

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Opbouw historische bouwkraan Intocht Sinterklaas op Laar Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof Maastrichtstraat een stukje kaler Militairen schieten met lichtfakkels Slagboom weer kapot gereden Vijver Graswinkel buiten de oevers